SI EN DE

O NAS

Smo fleksibilen kolektiv, organiziran kot javni zavod, vedno pripravljen na nove izzive. Sledimo gospodarskim, zakonskim in vsem ostalim spremembam, v sled katerih prilagajamo tudi naše izobraževalne, raziskovalne in druge programe. 

 

PISARNA: FINANCE, KADRI,
KONFERENCE IN 
SOCIALNI
PROGRAMI

 

Vodja finančnih in splošnih zadev:
Sabina Kerec, višji svetovalec
T: + 386 (0) 2 535 18 97
M: +386 (51) 385 054
E: sabina@ris-dr.si

 

Vodja mednarodnih konferenc:
Monika Dajčar, koordinator programov
T: + 386 (0) 2 535 18 94
E: konferenca@ris-dr.si

 

Nina Trstenjak Fekonja, višji svetovalec - trenutno odsotna
T: + 386 (0) 2 535 18 97
E: nina.tf@ris-dr.si

 

Mateja Vogrinčič, Področni svetovalec - trenutno odsotna
T: + 386 (0) 2 535 18 94
E: mateja@ris-dr.si

 

 

 

PISARNA: SOCIALNA AKTIVACIJA 

 

Silvana Brenčič, koordinator projektov
T: + 386 (0) 2 535 18 92
E: aktivacija@ris-dr.si

 

Ana Hozjan, koordinator projektov
T: + 386 (0) 2 535 18 92
E: aktivacija@ris-dr.si

 

Nastja Horvat, projektni sodelavec
T: + 386 (0) 2 535 18 92
E: aktivacija@ris-dr.si

 

 

 

PISARNA: SOCIALNI PROGRAMI,
CENTER ZA DRUŽINE                                                 

 

Vodja projektov na socialnem področju
Tadeja Horvat, višji svetovalec
T: + 386 (0) 2 535 18 93
E: tadeja@ris-dr.si

 

Tadeja Šlatau, projektni vodja
T: + 386 (0) 2 535 18 93
E: tadeja.slatau@ris-dr.si

 

Vodja otroških programov
Polonca Niedorfer Poplatnik, področni svetovalec
T: +386 (0) 2 535 18 93
M: +386 (41)281 698
E: pocitnice@ris-dr.si

 

 

 

KUHINJA

 

Vodja kuhinje in nabave:
Suzana Počič, kuharica in vodja nabave
T: + 386 (0) 2 535 18 97
M: + 386 (31) 847 523
E: suzana@ris-dr.si

 

Suzana Grlec, kuharica
T: + 386 (0) 2 535 18 97
info@ris-dr.si

 

Tadeja Raduha, gostinska tehnica
T: + 386 (0) 2 535 18 97
info@ris-dr.si

 

Patricija Feher, kuharica
T: + 386 (0) 2 535 18 97
info@ris-dr.si

 

 

 

KONJENIŠKI CENTER

 

Vodja konjeniškega centra:
Aleša Bagari, jahalna učiteljica in projektni vodja
T: + 386 (0) 51 482 484
E: alesa@ris-dr.si

Mojca Gabor, delavka v hlevu
T: + 386(0) 2 535 18 97
info@ris-dr.si

 

 

 

 

SVET ZAVODA:                             

Jožef Varga, predsednik

Nives Cajnko

Suzana Počič

Matjaž Durič

Silvo Jakob

 

PROJEKTNA PISARNA

 

Vodja Interreg Danube projektov:
Tamara Muhič, projektni vodja mednarodnih projektov
T: + 386(0) 2 535 18 96
E: tamara@ris-dr.si

 

Vodja Interreg SI-AT projektov:
Katarina Jerebic, projektni vodja mednarodnih projektov
T: + 386 (0) 2 535 18 96
E: katarina@ris-dr.si

 

Doroteja Novak, koordinator mednarodnih projektov
T: + 386(0) 2 535 18 96
E: doroteja@ris-dr.si

 

Kaja Cigut, koordinator LAS projektov
T: + 386 (0) 2 535 18 95
E: kaja@ris-dr.si

 

Vodja Interreg SI-HU projektov in Interreg Adrion projektov:
Nina Biro, projektni vodja mednarodnih projektov
T: + 386(0) 2 535 18 95
E: nina@ris-dr.si

 

Vodja Interreg SI-HR projektov in LAS projektov
Natalija Cigut, projektni vodja mednarodnih projektov
T: + 386 (0) 2 535 18 95
E: natalija@ris-dr.si

 

dr. Robert Celec, direktor
T: + 386 (0) 2 535 18 96
M: + 386 (0) 51 605 132
E: robert.celec@ris-dr.si

 

 

 

PISARNA: SOCIALNA AKTIVACIJA

 

Silvana Brenčič, koordinator projektov
T: + 386 (0) 2 535 18 92
E: aktivacija@ris-dr.si

 

Ana Hozjan, koordinator projektov
T: + 386 (0) 2 535 18 92
E: aktivacija@ris-dr.si

 

Nastja Horvat, projektni sodelavec
T: + 386 (0) 2 535 18 92
E: aktivacija@ris-dr.si

 

 

 

TURISTIČNA PISARNA

 

Vodja mladinskih programov:
Marko Lenarčič, organizator programov
T: + 386 (0) 2 535 18 91
M: + 386 (0) 51 261 557
E: marko@ris-dr.si

 

Monika Novak, organizator programov
T: + 386 (0) 2 535 18 91
E: booking@ris-dr.si

 

Boris Šemen, organizator programov
T: + 386 (0) 2 535 18 91
E: booking@ris-dr.si

 

 

 

KAVARNA IN GOSTILNA

 

Vodja gostinstva:
Anita Pančor, projektni vodja
T: +386 (41) 211 893
E: gostinstvo@ris-dr.si

 

Tanja Casar, natakarica
T: + 386 (0) 2 535 18 91
gostinstvo@ris-dr.si

 

 

 

VZDRŽEVANJE

 

Vodja vzdrževanja:
Maja Martinec, projektna sodelavka
T: + 386 (0) 2 535 18 97
info@ris-dr.si

 

Zdravko Zadravec, vzdrževalec
T: + 386 (0) 2 535 18 97
info@ris-dr.si

 

Romeo Cener, vzdrževalec
T: + 386 (0) 2 535 18 97
info@ris-dr.si

 

 

 

 

 

 

  • Podrobne informacije

    RIS Dvorec Rakičan
    Lendavska ulica 28, Rakičan
    9000 Murska Sobota
    Telefon: +386 (0) 2 535 18 96
    Fax: +386 (0) 2 535 18 97
    E-mail naslov: info@ris-dr.si
    Davčna številka: SI36541028
    Matična številka: 1900145000